Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.uae-embassy.ae/Embassies/tr İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

 

Dubai Vize Uzatma İşlemleri

Dubai seyahati için almanız gereken; tek girişli 30 günlük, çok girişli 30 günlük, tek girişli 90 günlük, çok girişli 90 günlük vizeleri istediğinizde başvuru yaparak uzatabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz vize türüne göre Dubai’de daha fazla kalabilmek için Dubai vize uzatma işlemleri yapmanız gerekiyor.

 

Dubai vizenizin bitmesine en az 7 gün kala yapacağınız vize uzatma başvurusu için Dubai’de bulunan temsilcilikler ve vize acenteleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz tek girişli ve çok girişli 30 ve 90 günlük vizeler için vize uzatma işlemleri yapabiliyorsunuz.

 

Bu vize türlerinden birine sahipseniz ve vize uzatma işlemi yapacaksanız 30 günlük uzatma hakkı sizlere tanınıyor. Vize uzatma başvurusu yaparken Dubai’de kalmanızı gerektiren sebepleri açıklayan bir başvuru metni hazırlamanız gerekiyor.

Pasaportunuzun resimli sayfasının renkli fotokopisi, almış olduğunuz Dubai vizesi ile birlikte vize uzatma işlemi için başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız vize başvuru işlemi kısa süre de değerlendirilerek sizlere bilgi veriliyor. 24 saat içinde başvuru yaparak vizenizin süresinin uzatılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.uae-embassy.ae/Embassies/tr

olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.