DUBAİ VİZE REDDİ

DUBAİ VİZE REDDİ

DUBAİ VİZE REDDİ

Türkiye oturumunuzun olmasına rağmen bazı ülkelerin vatandaşlarının Dubai vizesine başvuru yapamayacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu ülkeler Suriye, Filistin, İsrail ve Afganistan olarak belirtilmektedir. Bu ülkelerin dışındaki vatandaşlıklara sahip olan kişiler Türkiye oturumlarının bulunması halinde Dubai’ye giriş yapabilmek amacıyla vize başvurularını gerçekleştireceklerdir. Bununla birlikte başvuruların eksik ve hatalı olması da vize reddi yanıtıyla sonuçlanacaktır.

Vizeyi alan kişinin öngörülen süreler içerisinde ülkeye giriş yapması ve süresinin bitiminden önce çıkış yapmasına önem verilmektedir. Aksi halde sonraki dönemlerde yapılacak başvurular için risk oluşturmaktadır. Birden fazla Dubai vize başvurularının yapılması halinde kişilere vize reddi yanıtı verilecektir.

 

Dubai vize türlerinde ret yanıtının verildiği durumlar arasında yer alan unsurlardan birisi de bir başka ülkeden ret yanıtının alınmasıyla birlikte, Dubai Emirliği sınırları içerisinde suça neden olacak durumlarla karşılaşılmasıdır.

Pasaportunu kaybeden kişilerin vize başvurusunu yeniden yapabilmeleri için öncelikle geçerli olan vizeyi iptal etmeleri zorunludur. Var olan vize için Göçmenlik Ofisi’ne yatırılacak olan ceza bedelleri ile birlikte bu işlemi gerçekleştirecek olan kişiler, yeniden vize işlemlerine başvuruları gerçekleştirebilmektedirler.

Her yıl farklı olabilen vize ücretlerini kısa veya uzun süreli olarak tek ya da çok girişli vize türlerine göre farklı fiyatlarda ödeyebilirsiniz. Ancak yukarıdaki sebeplerden ötürü vize reddi ile karşılaşmanız durumunda ödeyeceğiniz tutarlar tarafınıza iade edilmeyecektir. Başvurularınızın reddedilmesi durumlarında vize ücretlerinin yatırılmayacağını aktarmaktayız.

Ekstra ödemeleri yapmamak, online başvurularla kısa sürede ve kolay yoldan Dubai vize türlerini alabilmek, başvurularınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamak ve vizeler hakkında tüm sorularınızı yöneltebilmek adına adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede sizler de olumsuz sonuçlarla karşılaşmamanız adına özverili bir şekilde sizlere yardımcı olacak ekiplerimiz sayesinde Dubai Emirliği vize türlerinde büyük oranda memnun edecek olumlu sonuçları alabilirsiniz.

Dubai Transit Vize Ülkeleri

Dubai transit vize ülkeleri Dubai Havaalanı kullanılarak aktarma gerçekleştirilen bütün ülkeleri kapsamaktadır. Bu sayede Dubai havaalanına inen tüm aktarma uçuşları ya da kara yolu ile sağlanabilen transit yolculuklar kullanılarak Dubai transit vize ülkelerinin tamamına geçiş sağlanabilmektedir.

Give a Comment

Acil Vize