Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.uae-embassy.ae/Embassies/tr İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

 

Dubai Evrak Tasdik İşlemleri

Dubai vizesi başvurusundan bulunacak kişiler ve kurumlar evrak tasdik işlemleri yaptırmak zorundalar.  Vize başvuru işlemleri için gerekli olan kişisel veya kurumsal evrakların tasdik edilmesi için Dubai Başkonsolosluğu ve Başkonsolosluk tarafından yetkilendirilmiş vize acenteleri tarafından yapılmaktadır.

 

 Dubai ticari fatura tasdiki, diploma tasdiki, çalışma izni tasdiki, evlilik cüzdanı tasdiki, vekaletname, menşe şahadetnamesi gibi resmi evrakların tasdik edilmesi işlemlerini kapsayan evrak tasdik işlemleri evrakların resmi olarak Dubai resmi kanalları tarafından kabul edilmesi anlamına geliyor.

 

Aile ziyareti, ticari vize gibi Dubai ile ilintili vizelerde gerekli olan evrakların resmileştirilmesi ve evraklara resmilik kazandırılması işlemleri aynı zamanda Dubai Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olan vize acenteleri tarafından yapılmaktadır.

 

Türkiye sınırları içinde yasal ve resmi olan evrakların Dubai ve diğer ülkelerde de resmi olarak kabul edilmesi, evrakların resmileştirilmesi olarak kabul edilen Dubai evrak tasdikişlemleri yapılmadan vize işlemlerinizi tamamlayamıyorsunuz.

 

Evrak tasdik işlemleri hem vize işlemlerinde hem de Dubai’deki yaşamınızda gerekli olan evrakların resmileştirilmesini hem de evrak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlıyor.

Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.uae-embassy.ae/Embassies/tr

olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.