Dubai Evrak Tasdik İşlemleri

Dubai Evrak Tasdik İşlemleri

Dubai Evrak Tasdik İşlemleri

Dubai vizesi başvurusundan bulunacak kişiler ve kurumlar evrak tasdik işlemleri yaptırmak zorundalar.  Vize başvuru işlemleri için gerekli olan kişisel veya kurumsal evrakların tasdik edilmesi için Dubai Başkonsolosluğu ve Başkonsolosluk tarafından yetkilendirilmiş vize acenteleri tarafından yapılmaktadır.

 

 Dubai ticari fatura tasdiki, diploma tasdiki, çalışma izni tasdiki, evlilik cüzdanı tasdiki, vekaletname, menşe şahadetnamesi gibi resmi evrakların tasdik edilmesi işlemlerini kapsayan evrak tasdik işlemleri evrakların resmi olarak Dubai resmi kanalları tarafından kabul edilmesi anlamına geliyor.

 

Aile ziyareti, ticari vize gibi Dubai ile ilintili vizelerde gerekli olan evrakların resmileştirilmesi ve evraklara resmilik kazandırılması işlemleri aynı zamanda Dubai Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olan vize acenteleri tarafından yapılmaktadır.

 

Türkiye sınırları içinde yasal ve resmi olan evrakların Dubai ve diğer ülkelerde de resmi olarak kabul edilmesi, evrakların resmileştirilmesi olarak kabul edilen Dubai evrak tasdikişlemleri yapılmadan vize işlemlerinizi tamamlayamıyorsunuz.

 

Evrak tasdik işlemleri hem vize işlemlerinde hem de Dubai’deki yaşamınızda gerekli olan evrakların resmileştirilmesini hem de evrak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlıyor.

Give a Comment

Acil Vize