Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.uae-embassy.ae/Embassies/tr İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

 

Dubai 2020 Expo

Bir dünya fuarı olan, insanları ve markaları bir araya getiren Expo; bu yıl Dubai’de düzenlenecek. Dubai 2020 Expo fuarına katılım için Dubai’ye gitmeniz ve Dubai ticari vize almanız gerekiyor. Fuar, sempozyum, kongre gibi toplantılara iş amaçlı olarak katılacaksanız Dubai ticari vizesi için başvuru yapmanız gerekiyor.

Eğer yeşil pasaport sahibiyseniz veya hizmet pasaportunuz varsa Dubai ticari vizesinden muaf oluyorsunuz. Eğer bordo pasaport sahibiyseniz vize başvurusundan bulunmanız şart. Dubai 2020 Expo fuarına dünya ülkeleri katılım gösterdiği için bir anlamda ticari ağınızı genişletme imkanına sahip oluyorsunuz. İlk kez bir orta Asya ülkesinde gerçekleşecek olan Expo fuarı için  toplamda 164 ülke akreditasyon yapmış ve 116 ülke fuara katılım sağlayacağını belirtmiş. Dubai’de düzenlenecek olan fuar için olağanüstü konaklama tesisleri sizlere bekliyor. 7 yıldızlı ve 5 yıldızlı otellerin yanı sıra turistik açıdan gezebileceğiniz çok sayıda yapının yer aldığı Dubai, vize konusunda da sizlere avantaj sağlıyor. Kolayca vize alarak Dubai seyahatinizin keyifli bir şekilde geçmesini sağlayabiliyorsunuz

Konsolosluk resmi sitesi değildir. Resmi Web Sitesi: www.uae-embassy.ae/Embassies/tr

olup, bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.